All for Joomla All for Webmasters

Quadowa Grupa Południe to Stowarzyszenie zrzeszające już prawie 90 osób. To Klub PZM, to licencjonowani sędziowie, zawodnicy, instruktorzy oraz właściciele i twóry audycji poQUADowani.

W ciągu pięciu lat działalności organizowaliśmy lub współorganizowaliśmy imprezy sportowe, eventy turystyczne “Quadlajty”, eventy charytatywne.

Członkowie SQGP, za zaledwie 100 zł rocznie nie tylko otrzymują pakiet członków ale korzystają z benefitów u naszych partnerów których listę możecie znaleźć na naszym sqgp.pl/forum jak również na naszym profilu.

Nasi członkowie korzystają również z upustów na nasze usługi i produkty ale także z oferty która zawiera się w ramach karty PZM.

Nasze podstawowe wartości to legalny offroad, który mędzyinnymi realizujemy poprzez tworzenie i udostępnianie legalnych tracków oraz organizowanie licencjonowanych zawodów. To działalność charytatywna – w różnych akcjach i imprezach pomogliśmy w przekazaniu już grubo ponad 200 tysięcy zł. Opiekujemy się Domem dziecka w Jasieniu … moglibyśmy wyliczać jeszcze wiele innych naszych aktywności

Jeśli pobają Ci się nasze wartości, jeśli chcesz do nasz przynależeć i korzystać z oferty upustów – wystarczy wypełnić deklarację członkowską i przesłać ją na Nasz adres – https://www.sqgp.pl/wp-content/uploads/2021/03/Deklaracja-Czlonkowska-Stowarzyszenia-QGP-Cz%C5%82onka-Wspierajacego-osoby-fizyczne-1.pdf?fbclid=IwAR0Yssr-Po4ZYEgqZ3OcXrPx3SuWlJOv1OrYnz7xC3FfRJM3mNCGBwRwzCI

ZAPRASZAMY – JESTEŚMY DLA WAS bo #LACZYNASPASJA

Nasi Sponsorzy to:

CanAm Polska; Star-Kop; STAR-KOP STAL; Quadowanie.pl; KonsultingiZarzadzanie.pl Forquad.pl Miles Sp. z o.o.

Lista partnerów: https://www.sqgp.pl/forum/forumdisplay.php?fid=12