Forum Stowarzyszenie Quadowa Grupa Południe
Nagrywanie na Quadzie - Wersja do druku

+- Forum Stowarzyszenie Quadowa Grupa Południe (https://www.sqgp.pl/forum)
+-- Dział: QUADOWY GARAŻ (https://www.sqgp.pl/forum/forumdisplay.php?fid=27)
+--- Dział: Tutoriale / Instrukcje (https://www.sqgp.pl/forum/forumdisplay.php?fid=34)
+--- Wątek: Nagrywanie na Quadzie (/showthread.php?tid=234)

Nagrywanie na Quadzie - BulaKRK - 27-04-2018

Siema
Zrobiłem mały materiał jak nagrywać na quadzie w lepszej jakości oraz czym nagrywać.
Wsadzam materiał, może się komuś przyda.

RE: Nagrywanie na Quadzie - Yoshi - 27-04-2018

Brawo lubieto fajny filmik. A powiedz nie przeszkadza Ci to że kamerka nie jest w obudowie wodoszczelnej? Nie boisz się że ją zalejesz?

RE: Nagrywanie na Quadzie - Mati - 27-04-2018

a masz jakieś "patenty" na przymocowanie kamerki na quadzie? nie chodzi o samo mocowanie ale o minimalizacje drgań - na kasku OK - nie ma klopotu ale na quadzie juz się robia drgania - a wozić 2 kam na kasku (jedna na przód druga na tył) to juz niewygodne...

RE: Nagrywanie na Quadzie - ŁYSY - 27-04-2018

Elegancki filmik okok no i patent z mikrofonem zaje**fajny   Cool

RE: Nagrywanie na Quadzie - BulaKRK - 27-04-2018

(27-04-2018, 11:56)DamianK napisał(a): Elegancki filmik okok no i patent z mikrofonem zaje**fajny   Cool

Big Grin

(27-04-2018, 11:36)Yoshi napisał(a): Brawo  lubieto fajny filmik. A powiedz nie przeszkadza Ci to że kamerka nie jest w obudowie wodoszczelnej? Nie boisz się że ją zalejesz?

Siema 
Nie zasuwam raczej w wielkim deszczu więc problemów nie ma.
Quada też nie zatapiam aż po moją głowę więc jest ok [Obrazek: tongue.png]
Tak serio to nie nie boje się, kamerka jest w dość dobrze poskładana tak więc mały deszcz nie robi na niej wrażenia.

(27-04-2018, 11:43)Mati napisał(a): a masz jakieś "patenty" na przymocowanie kamerki na quadzie? nie chodzi o samo mocowanie ale o minimalizacje drgań - na kasku OK - nie ma klopotu ale na quadzie juz się robia drgania - a wozić 2 kam na kasku (jedna na przód druga na tył) to juz niewygodne...

Rozpracowałem patent z tym uchwytem z przyssawką który pokazuje na filmie.

Przyklejam go do quada i wyginam tak by miejsce w którym przykręcasz kamerkę opierało cię o jakiś nieruchomy element, najlepiej rurki przedniego bagażnika. Wtedy drgania są minimalne, jak będę jutro gdzieś pomykał to zrobię fote i ci pokażę.

RE: Nagrywanie na Quadzie - Zmora - 27-04-2018

Sony bardzo ładnie niweluje drgania - cod o filmiku super Smile

RE: Nagrywanie na Quadzie - Mirek - 27-04-2018

Rewelacja. Dobra robota!

Mirek

RE: Nagrywanie na Quadzie - Mati - 27-04-2018

no właśnie musze potestowac... bo mam i gopro i action cam,
Gryzzlak sie telepie 9 , więc podejrzewam że i sony nie da rady, na can amie jeszcze nie miałem opcji sprawdzić

RE: Nagrywanie na Quadzie - BulaKRK - 27-04-2018

(27-04-2018, 20:51)Mati napisał(a): no właśnie musze potestowac... bo mam i gopro i action cam,
Gryzzlak sie telepie 9 , więc podejrzewam że i sony nie da rady, na can amie jeszcze nie miałem opcji sprawdzić
Spotkamy się w trasie to po testujemy Wink

(27-04-2018, 20:40)Mirek napisał(a): Rewelacja. Dobra robota!

Mirek

Dzięki Miruś Big Grin