All for Joomla All for Webmasters

Jest nam dziś po raz drugi miło poinformować iż również podjęliśmy partnerską współprace z ośrodkiem wypoczynkowym na Mazurach Garbatych –  Szarejkowe Wzgórza.

Ośrodek prowadzi dwójka wspaniałych ludzi (których miałem okazję poznać osobiści i jeździć z nimi) Iwona i Dawid „Badyś” Badyńsy

Są oni od lat zapalonymi miłośnikami turystyki quadowej. Szkolą i prezentują region z perspektywy quada. Uczestniczą w zlotach, rajdach, wycieczkach i wyprawach zarówno w Polsce jak i w innych zakątkach świata. Kochają poznawać kulturę, obyczaje i ludzi. Powroty do Szarejkowych Wzgórz pozwalają im na regenerację, odpoczynek, wyciszenie i naładowanie baterii do kolejnych wyzwań.

Swoich gości zawsze witają z uśmiechem, życzliwością, oferując do wymarzonego odpoczynku komfortowe domki z widokiem na cudowny świat w których każdy poczuje się jak w domu.

Ośrodek i lokalizacja to prawdziwa perełka na Mazurach ….

To nie wszystko, w swojej ofercie mają saunę , banie, kajaki, skutery  oraz quady. Oferta zresztą jest o wiele szersza w tym możliwość uczestniczenia w wycieczkach po Mazurach Garbatych na Quadach z przewodnikiem oraz udział w wyprawach Rosja, Litwa, Łotwa, Estonia.

Iwona i Dawid Bedyńscy są również przedstawicielami firmy Lafuma na Polskę i tu także mamy ofertę dla Was, naszych członków.

Bardzo się cieszę z tego porozumienia gdyż wpisuje się ono rewelacyjnie w nasze plany rozwoju legalnych traków oraz bazy noclegowej z nimi związanej. Dla quadwej Grupy to także nowe miejsce na spędzenie rodzinnego Quadlajtu na terenie pięknych Mazur.

Zgodnie z porozumieniem Szarejkowe Wzgórza oferują naszym członkom określone benefity – informacje na ten temat znajdziecie na naszym forum
https://www.sqgp.pl/forum/showthread.php?tid=421

Dziękuje za szybkie, w przyjaznej atmosferze i owocne negocjacje i powodzenia w osiągnięciu wzajemnych celów.

W imieniu Zarząd SQGP

Sławek Zamorski

LikeBox

Facebook By Weblizar Powered By Weblizar