All for Joomla All for Webmasters

Za nami weekend pełen sukcesów sportowych naszej akademii sportowej oraz kadry zawodniczej.

Zaczniemy od naszych dziewcząt z Akademii SQGP-PZM które na Xtream Day vol. 5 w klasie Kids zajęły miejsca na podium, Natalia Seweryn miejsce 1, a jej młodsza siostra Karolina miejsce 3. Brawo dziewczęta.

w tym samym rajdzie w klasie 4K nasz zawodnika zarazem tata i trener dziewczynek Szymon Seweryn zajął 2 miejsce.

Rozgrywanym w Huta Poręby finale Mix Race nasi zawodnicy Marcin Wilkołek w klasie 2K, oraz Albert Piecuch w klasie 4K również zanotowali rewelacyjne wyniki. Wilku wprawdzie nie klasyfikował się w generalce ale zajął w edycji 1 miejsce w klasie 2K potwierdzając swoją wysoką formę w 2019 roku.

Albert który dopiero robi pierwsze kroki w karierze zawodniczej zajął 4 miejsce w edycji które dało mu ostatecznie 2 miejsce w generalnej klasyfikacji 4K Mix Race. Niestety Rafał nie startował ale jednak dzięki świetnej jeździe w 3 poprzednich edycjach zajął ostatecznie 3 miejsce w klasyfikacji generalnej 4K.